loading...

AgEnT4IrAnIaN.Ir

تند روی های سایت های   tazohor.commasjedbalal.irwww.oldpilot.irwww.tebyan.netنمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش دوم ) در اینجا به نمایش دادن بخش دوم نمادهای فراماسونری در سریال پر

تند روی های سایت های  

tazohor.com

masjedbalal.ir

www.oldpilot.ir

www.tebyan.net


نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ ( بخش دوم )

در اینجا به نمایش دادن بخش دوم نمادهای فراماسونری در سریال پر طرفدار قهوه تلخ می پردازیم برای مشاهده نمادهای اولیه این سریال به بخش اول آن مراجعه کنید. سریالی که این روزها با تبلیغات میلیاردی خود به اوج شهرت و فروش رسیده است.

به کارگیری ستاره ۶ پر ( هگزاگرام – hexagram) یا ستاره صهیون که از ستاره های مشهور فراماسون هاست . این ستاره  از قرن ۷ وارد آیین یهودیت شده . این ستاره از ستاره های مهم در جن پرسی و پرستش شیطان است . به طوری که تفاسیر متعددی از این ستاره در آیین فراماسونری شده است :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

در قسمت اول این تصویر دوربین مدام از سمت این ستاره ۶ پر به جای دیگر تصویر کشیده میشود. نکته اینجاست که هر شکل ۶ پری ، ستاره ۶ پر نیست . اما نکاتی در قسمت اول این تصویر نهفته که بسیار جالب است :

محل فیلم برداری این سریال در کاخ نیاوران است . تارخچه ای کوتاه ای کاخ نیاوران :
“عملیات احداث این کاخ به دستور محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۳۷آغاز گردید و با وقفه‌ای که در ساخت آن پیش آمد در سال ۱۳۴۶ به اتمام رسید و به محل سکونت محمدرضا پهلوی و خانواده اش اختصاص یافت.”

اما محمد رضا پهلوی کیست ؟ وی یکی از ماسون های یکی از لژهای ایران است .بنابر این چون یک ماسون است و پادشاه ایران است باید محل سکوت وی دارای شاخصه های ماسونی باشد.

اما نکته اینجاست که چرا کارگردان سریال قهوه تلخ باید محل فیلم برداری را جایی اعلام کند که آن محل دارای شاخصه های ماسونی است . و اگر هم مجبور هست چرا باید از این نماد ها به طور مداوم تصویر برداری کند ؟

در قسمت دوم این تصویر هم ستاره ۶ پر یا صهیون در گوشه دیوار که با سایه ترسیم شده است دیده میشود.

——————–

باز هم ستاره ۶ پر ، اینبار در انگشتر یکی از شخصیت های فیلم . عموما وقتی چند نماد قطعی در یک فیلم دیده میشد، دیگر نماد های مشکوک هم بیشتر جلوه میکند. :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

نماد تک چشم در سریال قهوه تلخ. تک چشم ( چشم چپ) یکی از نماد های فراماسون هاست که تفاسیر متعددی از آن شده اما یکی از تفسیر های جالب از تک چشم این گونه تبیین شده است :

“. در زمانی که حضرت ابراهیم قصد داشت اسماعیل را قربانی کند شیطان بارها او را وسوسه کرد و قصد داشت وی را از این کار منع کند و ابراهیم به سمت او سنگ میزد و آخرین سنگ به چشم راست شیطان خرد و چشم راست شیطان کور شد. بنابراین به کار بردن نماد چشم چپ به احترام پادشاه آنان یعنی شیطان است”

در این سریال نماد تک چشم (چشم چپ) را در جای جای سریال میتوان مشاهده نمود :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

و در کارکتر دواءالملک :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

——————————

و جالب ترین جای مطلب این که دوربین در قسمت های مختلف به ستون های ماسونی کاخ کشیده میشود اما در چه زمانی ؟ در قسمت ۲۷ (۹=۲+۷) و در دقیقه ۳۳ تصویر بر روی ستون هایی که یا طراحی لژ های ماسونی ساخته شده است کشیده میشود. باز هم دو نماد ۹ و ۳۳ را در سریال قهوه تلخ مشاهده شد :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

اما این ستون ها چه ستون هایی هستند ؟ این ستون ها دقیقا شاخصه های ستون های ماسونی را دارند که در لژ ها استفاده میشود . ۲ ستون ماسونی کنایه از ۲ ستون معبد سلیمان است که فراماسون ها معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان ۲ ستون قرار داشته و البته چند تفسیر دیگر هم از این دوستون میشود که در این جا به آن اشاره نمیکنیم .برای نمونه این تصاویر را نگاه کنید :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

و این تصویر :
یکی از جالب ترین عکس ها ، تصویر کارگردان است که در کنار ستون ماسونی ایستاده .(البته این تصویر در چند قسمت تکرار میشود ). فعلا به دلیل برخی شرایط از تفسیر نام کاراکتر “بلوتوث” چشم پوشی میکینم :

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

در سمت چپ این تصویر، سر یکی از اسطوره های تاریخ بر روی یک ستون ماسونی و در سمت راست هم جرج واشنگتن (ماسون اعظم ) به علاوه ستون ماسونی معروف، دیده میشود.

 

اولین وبسایت نقد و بررسی ادیان و مذاهب دست ساز بشر :: www.mohakeme.com

مهدی سامنی

منبع : محاکمه

 

شما چه فکر می کنید ؟ آیا همه این ها تصادفیه ؟آیا هنوز هم باید از این نمادها در مجموعه ها و سریال های فرهنگی کشورمان ببینیم؟ آیا این سریال کارشناس (روحانی)داشته است؟
چرا باید در سریال ها از این موارد دیده شود در حالی که این همه مستند در فضای مجازی موجود است باید از طریق رسانه ها و برنامه تلویزیونی اطلاع رسانی بشود تا تمام مردم با این نماد ها آشنا شوند.

البته گاهی کوتاهی ها را نمی توان عامدانه تلقی کرد بلکه باید گفت عدم شناخت و عدم توجه به این گونه مسائل باعث این گون اتفاقات در این زمینه می شود.


نظر من :


چشم ساعد هدایتی (یا همون دواء الملک) درسته چشم چپشه، اما اون نمادهایی که از پشت سر محمد رضا هدایتی و سحر ذکریا نشون دادین و سوژه کردین اولا گل و بوته اس، همچنین تو کارای فرفورژه هم مثل این فراوونه، سوما گیریم حرف شما درست، نماد چشمه، اما این که چشم راسته، نه چشم چپ!
اینقد حول بودین و دنبال سوژه میگشتین که توجه نکردین
فقط نشستین فیلمو نگاه میکردین و دنبال یه حرکت یا شکل و نماد بودین که ازش سوژه بسازین
دستشو بلند میکنه، آها دستشو بلند کرد این یعنی فلان! زیتون میده، آها زیتون داد، دوساعت سرچ میکنین و تاریخچه و سیاست و نماد زیتون رو میگردین و یه جوری ربطش میدین به فراماسون.
راستی ستاره شش پرش چرا ازین وریه؟ کجه! خب این همه به قول شما نماد وحرکات تابلو تو فیلم نشون دادن، چرا ستاره شون راست نیست؟!چرخوندنش!!!
ستون کاخ رو نشون ندن چی چی کاخ رو نشون بدن؟ کاخ ابهتش به چیشه؟ استخر کاخ رو نشون بدن؟ خب باز همونم که یه جوری میچسبونین به نمادهای فراماسونی! این نماد استخر شیطانه که ساعت ۹ هر جمعه ۱۱بار میره توش صفا میکنه! کاخم که تا جایی که من میدونم نه آقای مدیری ساختش نه بابای مدیری!
بز تو فرهنگ ما نماد بلاهته، میگن طرف عجب بزیه! برره ای ها هم همشون ابله بودن، نخود هم یه گیاه بی عاره، خودش دیمه در میاد نیاز به نگهداری نداره بدرد همون برره ای های تنبل میخورد که تو زمیناشون بکارن، چرا معنای نمادهای فرهنگ خودمونو ول کردین نماد فرهنگ لاوی و ماسونی رو ازش برداشت میکنین؟
۶۶۰‏ نزدیک ۶۶۶ ئه پس ماسونیه!
اخبار ۸:۳۰ هم نزدیک ۹ئه پس اخبار ماسونیه هدف دارن! مزخرفه که! اگه هست هست، اگرم نیست که نیست دیگه، نزدیکشه یعنی چی؟
تو کاور یکی از قسمتا عکس دونفر چشم چپشون تابلوئه! خب باباشاه که تو همون عکس چشم راستش تابلوئه این نماد چیه؟
میدونین مشکل چیه؟ اینه که شما دنبال نمادهایی که خودتون دوست دارین پیدا کنین میگردین.
یه ابزاری وسیله ای چیزی میخرم میارم خونه، بچم خوشش میاد. دیگه همه چیو همه کارو میخواد با اون انجام بده، بعضی وقتا میگم پسرم این وسیله برای این کار نیست شما با همون فلان وسیله خودت انجامش بده اما اون خودشو اینقد درگیرش میکنه تا خودش خسته میشه.
شماهم که واویلا!!! افتادین تو فاز ماسونی، خوشتون اومده، نماد بازی، همه چیو ماسونی میبینین! کارگاه بازیه، حال میکنین! یه چیزی پیدا کنین که بقیه ندیدن، دمم گرم چه کردم،به قول صمد (ببخشید! صمد آقا) هیشکی نمتنه مثل مو نماد یابی کنه!
فیلم شوریده (نیوشا ضیغمی) مثل همینی که شما دنبالشین پره از همین نمادها، این اتفاق می افته. گاهی به این شدت گاهی کمتر.

درباره
علیرضا حسن نیا بازدید : 836 دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 زمان : 19:56 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  کدام بخش از سایت را بیشتر می پسندید ؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 897
 • کل نظرات : 98
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 2641
 • آی پی امروز : 39
 • آی پی دیروز : 44
 • بازدید امروز : 71
 • باردید دیروز : 114
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 551
 • بازدید ماه : 248
 • بازدید سال : 49,743
 • بازدید کلی : 2,939,547